דיאטה ממוחשבת


דיאטה ממוחשבת היא דיאטה המבוצעת תוך שימוש במחשב לצרכי אבחון, תמיכה, בקרה או תקשורת במטרה להגיע לתוצאות מיטביות.

מה היתרונות?

1. זמינות - ניתן להעזר במחשב 7 ימים בשבוע 24 שעות ביממה

2 חסכון בזמן - לא מבזבזים זמן על נסיעות לדיאטנית או מאמן הכושר הכל נעשה אצלך ובמסגרת הזמן הנוחה לך.

3. דיוק בניתוח התהליך - מכיוון שמקלידים למחשב את כל מהלך התוכנית ואופן הביצוע, ניתוח התוצאות מבוצע מיידית בעזרת תוכנת המחשב וכך מקבלים תוצאות מפורטות, מדוייקות, בתצוגה גראפית באופן מיידי. תהליך זה מקל על הבקרה והשגת המטרות.

4. העברת נתונים קלה ומיידית לאיש המקצוע - לא צריך להשתמש בפתקאות או לרשום מה אכלת ואייך התאמנת, ברגע שאת/ה מכניס/ה את הנתונים למחשב ולוחץ/ת על שלח, הנתונים שלך עוברים מיידית לאיש המקצוע שבחרת כדי ללוות את התהליך.

5. אנונימיות - מי שאינו חפץ להיחשף בשמו האמיתי יכול להשתמש בשם בדוי.

6. מגוון מסלולים לבחירה - ניתן לבחור מסלול אוטומטי לחלוטין או מסלול המלווה ייעוץ אונליין ואפילו מסלול מלווה בפגישות פרונטאליות עם איש   מקצוע לבחירתך, דיאטנ/ית קלינית ו/או מאמן כושר.

7. הצלחה מובטחת - במחקרים רבים נמצאה קורלציה חיובית  בין משך הזמן בו הנבדקים מלאו יומן אכילה לבין מידת הירידה במשקל. לפיכך המחברים ממליצים על ניהול יומן אכילה כאמצעי עזר יעיל לירידה במשקל, והתאמת שיטת ניהול היומן להעדפותיו של המרזה. למאמר השלם

מה החסרונות ?

1. יש להשתמש במחשב ויש אנשים שזה לא מתאים להם, אבל, אם קראת תכנים אלו באינטרנט, כנראה שאינך נמנה/ית על האוכלוסיה המתקשה באינטראקציה עם מחשב. בכל מקרה התהליך קל וידידותי ואנו יכולים לספק  תמיכה טלפונית ראשונית למתקשים.

2. נדרשת רמה גבוהה של אחריות אישית, וזה לא מתאים לכולם, יש את אלו שמעדיפים להיעזר בכוחה של קבוצה למטרת הרזייה.

 

רוצה להתחיל בתהליך? לחץ כאן

 

 

קישורים ממומנים: