דיאטה בדרך שלך NetoGreen Easy Diet 

נמאס לך מדיאטות קסם, תוספים יקרים והתחייבויות ללא תוצאות?
ב- NetoGreen מאפשרים לך לנהל את הדיאטה שלך במו ידייך בתוכנית ייחודית , כל שעליך לעשות הוא לבחור באחד מן המסלולים (מקיף/מהיר), ולקבל מהמערכת האוטומטית שלנו המלצות לתזונה המתאימה לך, ניתן לשלב גם ביצוע פעילות גופנית בהתאם להעדפותיך
התהליך מחייב לקיחת אחריות אישית והתמדה, אולם ההצלחה מובטחת. ייעוץ חד פעמי
ב-NetoGreen מאפשרים לך לקבל ייעוץ אונליין מדיאטנית קלינית, שתסייע לך ותנחה אותך בתהליך השינוי, במטרה לשפר את בריאותך ואיכות חייך.
התוכנית כוללת: ביצוע אבחון לתוכנית בריאות ומילוי יומן תזונה במשך 3 ימים, הדיאטנית תתאם אתך שיחת טלפון/סקייפ (עד חצי שעה) לתיאום ציפיות וקבלת מידע נוסף. לאחר מכן תקבלו במייל מהדיאטנית: הנחיות מותאמות אישית ותפריט על בסיס מטרותיך והמידע שהזנת ליומני המעקב ולאבחון. עלות: 150 ש"ח (למנויי האתר בלבד)

 


מאמן התזונה שלך– מסלול ליווי אישי
זקוק/ה לייעוץ ארוך טווח? בנטוגרין מציעים לך תוכנית תמיכה אונליין בליווי פגישות פרונטאליות או טלפוניות עם דיאטנית קלינית .
השיחה הראשונה תכלול סיכום מצב תזונתי על סמך הנתונים שהזנת ליומן התזונה ולאבחון באתר נטוגרין, והגדרת מטרות לפגישות המעקב.
המפגשים הבאים כוללים טכניקות לשיפור הרגלי אכילה ויצירת סביבה בריאה.      ניתן לרכוש ייעוץ מתמשך עם דיאטנית קלינית, עפ"י האפשרויות הבאות: (למנויי האתר בלבד)

3 ייעוצים – 450 ₪            5 ייעוצים – 750 ₪    
8 ייעוצים – 1155 ₪          10 ייעוצים – 1425 ₪ + מפגש 1 במתנה