איור-וודה


רבים לא יודעים כי איור-וודה (Ayurveda) מדע החיים בלשון הסנסקריט ההודית, היא שיטת הרפואה הטבעית-הוליסטית העתיקה ביותר. היא הועברה הלאה על ידי חכמי הודו לפני כ-5000 שנה. מאז אותם ימי קדם, מטפלים באמצעותה בהצלחה במיליוני חולים ושורשיה העמוקים מעניקים למטפל את הידע הרחב והמקיף ביותר משאר שיטות הטיפול הידועות. היא מאפשרת למטופל להגיע לאיזון והרמוניה בין הגוף, הנפש, החברה והיקום כולו. מכללת רידמן מזמינה אותך עולם חדש ומרתק באמצעות קורס איור-וודה לקהל הרחב, המגולל את סיפורה של רפואה מופלאה זו.

בית-הספר לאיורוודה במכללת רידמן הוא המוביל בישראל. בשיתוף עם אוניברסיטת גוג'אראט, הסמכות האקדמית העליונה בהודו לאיורורדה, נלמד מהי אירוודה, עקרונותיה והפילוסופיה העומדת ביסודה. ניגע באירוודה אל מול הרפואה מערבית, אורח חיים ותזונה באירוודה, כולל סדנת בישול, אסטרולוגיה הודית, עיסוי אירוודי, אירוודה ורוחניות וכיצד כל אלא יכולים להיות מיושמים בחיינו.

פרופ' גורודיפ סינגה, מרצה וחוקר איורוודי בינלאומי מנהל אקדמית את בית הספר ומתווה את ליבת תוכנית הלימודים. עקב הביקוש הגדול, ההרשמה לקורס נסגרת מוקדם מהמקובל. אנא הקדימו להירשם על מנת שתוכלו לקחת חלק בקורס ייחודי זה.

מעניין אותך לדעת עוד על מסלולי הלימודים במכללת רידמן?  לחץ כאן

אנשים שהתעניינו באיור-וודה תעניינו גם ברפואה סינית, רפואה הודית – איורוודה, עיסוי אירוודי , יוגה תרפיה, מדריכי יוגה לילדים, מורי יוגה ובייבי יוגה.