רייקי


בתוך כל אחד מאיתנו ישנם כוחות ריפוי טבעיים המבקשים להתגלות. אם רק נמצא את הדרך לגלותם, ולהשתמש בהם, כאילו גילינו בתוכנו כישרון חבוי המיטיב עמנו ועם הסובבים אותנו. רייקי, דרך אנרגטית רוחנית לאיזון פנימי והעצמה נפשית מפיגה את הערפל השורר מעל כוחות אלו, ומגלה לנו את אנרגיית החיים של היקום. בעזרת אנרגיית ריפוי מיוחדת זו, ניתן להשפיע על האיזון והריפוי שלנו ושל הסובבים אותנו, הפיסי, הרגשי, המנטלי והרוחני.

היכולת ללמוד ולהעניק רייקי אינה מותנית בידע קודם, בכישרון כלשהו, או בהתמחות ממושכת. ברגע שהתלמיד עבר חניכה, הוא יכול להתחיל מייד לרפא ברייקי. אחד היתרונות המופלאים של רייקי הינו - היכולת לטפל בעצמך בדיוק כמו באחרים. בקורס מיוחד אותו בנתה מכללת רידמן, נלמד אופן השימוש באנרגיית הרייקי למטרות ריפוי ומודעות עצמית. באמצעות תיאוריה ולימוד טכניקות שונות בצורה חווייתית, עובר התלמיד תהליך של התפתחות אישית וצמיחה רוחנית. כל תלמיד חווה את פתיחת ערוץ הרייקי על ידי חניכה אנרגטית שמועברת באופן אישי מהמורה לתלמיד.

מנחת הקורס נעמה שחם מקדישה את חייה לצמיחה רוחנית והתעוררות עצמית ומזמינה כל אחד ואחת להצטרף להליכה הקסומה בדרך הלב – שחם הינה מורה ומרפאה רוחנית ומאסטר ברייקי.

למסיימים בהצלחה, תוענק תעודת הסמכה לטיפול ברייקי מטעם מכללת רידמן

אנשים שהתעניינו ברייקי התעניינו גם בדמיון מודרך, פרחי באך, הילינג  ואיזון גוף נפש.

מעניין אותך לדעת עוד על מסלולי הלימוד השונים במכללת רידמן?   לחץ כאן