נטורופתיה


המסלול לנטורופתיה המוביל בישראל פותח את שעריו באביב הקרוב. צוות ההוראה מזמין אותך לקחת חלק במסלול לימודי הוליסטי המשלב בין הרפואה המערבית, טכניקות מתחום המגע וידע מעמיק בתזונה טבעית. כחלק מבית הספר לרפואה טבעית, כולל המסלול תחומים משמעותיים רבים ומהווה בסיס איתן להשכלה אקדמית וטיפולית עשירה ורחבה בתחומי התזונה, צמחי מרפא, ושיטות אבחון שונות.

המסלול לנטורופתיה הוא חלק מביה"ס לרפואה טבעית של מכללת רידמן מנוהל אקדמית על ידי פרופ' אבשלום מזרחי, מעמודי התווך של הרפואה המשלימה בישראל, ומלמדים בו מיטב המומחים לפי תוכניות מוכרות באירופה ובאמריקה.

הרואים עצמם עוסקים בתחום הטיפול ההוליסטי ימצאו בו מגוון עצום של מסלולים, מגמות וקורסים: לימודים מערביים, נטורופתיה, הרבולוגיה, תרפיית המגע, רפואה סינית, פרחי באך, ארומתרפיה ועוד.

צוות ההוראה במסלול לנטורופתיה הוא הבכיר והמוביל בישראל. תוכנית הלימודים נבנתה על פי הנחיות מדוקדקות של האגודה הישראלית לנטורופתיה ולתזונה טבעית ומהווה את חוד החנית בתחום.

סטודנטים המסיימים את לימודיהם יקבלו תעודת הסמכה יוקרתיות: רפלקסולוג מוסמך - רפלקסולוג בכיר - תזונה קלינית-טבעית - נטורופתיה - צמחי מרפא מערביים - ארומתרפיה - פרחי באך - אירידולוגיה

מעניין אותך לדעת עוד על מסלולי הלימוד השונים במכללת רידמן?   לחץ כאן

גולשים שהתעניינו בנטורופתיה התעניינו גם בארומתרפיה, אירידולוגיה, שפת הפנים והגוף, ריפוי בצבע, פנג שואי