אירידיולוגיה


העיניים הן ראי הנפש, דרכן ניתן לדעת את תווי פניה ובאמצעות אבחון קווי המתאר שלה ניתן ללמוד על מצבו של האדם. האירידיולוגיה, שיטת אבחון עתיקה על פי הסתכלות בקשתית העין, משמשת רופאים מערביים והוליסטיים כאחד. בעזרתה ניתן לאבחן חולשות פיסיות, רגשיות ותורשתיות. בקורס מיוחד שנערך במכללת רידמן עומד הסטודנט על משמעות הסימנים בקשתית העין תוך התבוננות על תווי הפנים שלה- הקונסטיטוציה. אבחון אירידיולוגי הוא כלי משלים לכל מטפל הוליסטי המעוניין להרחיב את תחומי הטיפול שלו.

במהלך הלימודים, תילמד אסכולת המוח - על טבעם של כישורים מנטליים המופיעים בקשתית באזור המוח. תיאמד רמת חסינותו של האדם בפני מחלות וכיצד יש להתאים טיפול לפי עקרונות חוק הרינג (סף משבר הריפוי האישי). בנוסף, נעמוד על ההקשרים שבין האבחון הפיזי והריגשי, כפי שבאים לידי ביטוי בקשתית העין, היות שהביוגרפיה הפיזית והריגשית של חיינו רשומה בקשתית העין.

מנחה הקורס הוא קובי פרנק - ND Rcp, נטורופת מוסמך בשרותי בריאות כללית. מזה 4 שנים עוסק בתחום האירידיולוגיה והתפתחותה בארץ ובעולם. פרנק כותב מדור נטורופתיה "סודות מהטבע" במגזין ירושלמי ומעביר סדנאות והרצאות לשיפור איכות החיים באמצעות דרכי טיפול טבעיות ורפואה משולבת.

הקורס מיועד לכל המבקש להעמיק בתורת האבחון לצד שיטות אבחוניות אחרות.

למסיימים תוענק תעודת הסמכה מטעם מכללת רידמן באבחון אירידיולוגי

מעניין אותך לדעת עוד על מסלולי הלימודים במכללת רידמן?  לחץ כאן