דמיון מודרך


חייך הם תסריט אותו אתה כותב בעצמך. כל המחשבות והאמונות המגדירות את זהותך ותפישתך את העולם, הם פרקים במסע העצמי הזה. הדמיון שלנו, הוא סרט המבוסס על אותם תסריטים, מחשבות ואמונות, ומערכת הדמיון מעניקה להם את העוצמה והאנרגיה ומקרבת אותנו ליישומן בשטח, בנסיבות חיינו. מכללת רידמן מזמינה אותך לקחת חלק בקורס דמיון מודרך ככלי טיפולי. אמצעי טיפולי נגיש וזמין בכל עת, המנצל את כוחות הדמיון למטרת רפואה והבראה.

כוחו של הדמיון המודרך טמון ביכולתו להזין באופן יזום את הדמיון במידע חיובי, ליצור סרט דוקומנטרי המבוסס על נסיבות שהיינו רוצים לזמן לחיינו. המוח "צופה" בסרט המתרחש בתוכנו, וחווה אותו כאילו הוא אכן מתרחש במציאות. הדבר מניע אותנו להתנהגות וליצירה חיובית של נסיבות חיינו. בעזרת הדמיון המונחה מתאפשר קשר אמיתי ועמוק עם עולמו של המטופל ומאפשרים לו להעלות דימויים וסמלים, זכרונות וחלומות העוזרים לו בתהליך הריפוי.

כח הדימוי ככח הריפוי

הקורס דמיון מודרך ככלי טיפולי מיועד למעוניינים בכלי טיפולי יעיל וזמין ומנחים אותו רון גלעם - יועץ ומטפל באיזון בריאותי בגישה ההוליסטית שהעביר קורס מקביל בפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב ואיציק רצימור - מטפל ומורה מזה שמונה שנים בתחום פרחי באך, ריברסינג, דמיון מודרך, רפלקסולוגיה, הילינג וביו-אנרגיה.

למסיימים תוענק תעודת הסמכה מטעם מכללת רידמן בטיפול באמצעות דמיון מודרך...

מעניין אותך לדעת עוד על מסלולי הלימודים במכללת רידמן?  לחץ כאן