פרחי באך


"בפרחים הסובבים אותנו מסתתרים המפתחות לשקט הנפשי של כולנו". כך טוען ד"ר אדוארד באך, רופא, חוקר והומיאופת אנגלי שעזב את ביתו בלונדון ויצא לחקור במשך מספר שנים תמציות פרחים בממלכה המאוחדת. מחקרו אישש את הפילוסופיה בה דגל, כי למצב הנפשי שלנו תפקיד חשוב בשמירת הבריאות הפיסית של האדם ובתהליך החלמתו. ד"ר באך סיווג קרוב ל-40 מצבים נפשיים וייצר תמציות פרחים בהתאמה. כל תמצית גורמת לנפש לחזור לאיזון ובכך למנוע חולי.

מכללת רידמן מזמינה אותך ללמוד על הקשר ההדוק בין מצבם הרגשי, המנטלי, הרוחני והחוויתי של מטופלים לבין מצבם הגופני. להכיר את הפילוסופיה של ד"ר באך אשר במהותה מבוססת על ההבנה שכל אדם הינו ייחודי ושלכל אדם תפקיד בחייו ומטרה אשר עליו לממש. יחד עם רון גילעם - יועץ ומטפל באיזון בריאותי, איציק רצימור מטפל ותיק ומורה בפרחי באך וצביה ברנע מומחית לפרחי באך ורפואה טבעית אנרגטית, נכיר את רזי התמציות העוזרות לאדם להעלות למודעותו דפוסי חשיבה ודרכי התנהגות מאוזנים ובריאים התומכים בהגשמתו העצמית.

שיטת הטיפול בתמציות פרחי באך מדהימה ביעילותה, מומלצת לכל העוסקים בטיפול בגוף או בנפש האדם ויכולה להשתלב ולייעל כל שיטת טיפול אחרת.

למסיימים בהצלחה, תוענק תעודת סיום של: Bach Flowers' Remedies מטעם מכללת רידמן.

מעניין אותך לדעת עוד על לימודים במכללת רידמן?  לחץ כאן

גולשים שהתעניינו בפרחי באך התעניינו גם באיזון גוף נפש, הילינג, דמיון מודרך, אימון הוליסטי, רייקי ו-EMF