פאנג שואי


הפאנג שואי צובר פופולאריות בקרב הקהל הרחב, כמו גם מעצבים, אדריכלים ומטפלים בתחום ההילינג והרפואה המשלימה, המכירים בהשפעת הסביבה על בריאות הפרט. הפופולריות נולדה מהרצון שלנו ליצור עולם אישי הרמוני יותר. הבית שלנו, המקום אליו אנו חוזרים בתום המסע המפרך, הוא המקום הראשון אותו אנו זקוקים לארגן כך ששאר זרועות החיים יתפקדו טוב יותר. מכללת רידמן מזמינה אותך ללמוד פאנג שואי- תורת ארגון המרחב לכדי סביבה הרמונית. בעזרתה ניתן לשפר את הסביבה שלנו ולרכוש מקצוע לחיים.

מטרת הפאנג שואי לסייע לאדם לחיות בהרמוניה עם סביבתו, למקם את עצמו בתוכה באופן הנכון ביותר, להפיק ממנה את מרב ההשפעות החיוביות ולנטרל את השפעותיה השליליות. התורה מלמדת אותנו כיצד לפתוח נתיבים לזרימת אנרגיה במרחב במקומות החסומים על ידי ביצוע תיקונים שונים - בדיוק כמו באקופונקטורה או בשיאצו.

הפאנג שואי הינו נושא מרתק ומעניין שכבש את העולם המערבי בשנים האחרונות. אמנות סינית עתיקה זו, מלמדת אותנו כיצד לחיות בהרמוניה עם סביבתנו וליצור כל מה שרצוי בחיים . דרך כלים יפים ופשוטים, ניתן להבין ולשנות את הגורמים שתומכים או עוצרים אותנו בחיים. יחד נועה גולן, מטפלת הוליסטית רב תחומית ומורה ותיקה המלמדת כבר למעלה מ-15 שנים פאנג שואי נכיר את התורה לעומקה ונכיר עולם חדש ומרתק.

הקורס מיועד לכל המעוניין ללמוד כיצד לחיות בהרמוניה עם סביבתו

למסיימים תוענק תעודת הסמכה מטעם מכללת רידמן בפאנג שואי

מעניין אותך לדעת עוד על מסלולי הלימוד השונים במכללת רידמן?  לחץ כאן