למה ספורט?


כולם כבר שמעו, קראו, ראו ויודעים למה כדאי ומומלץ לעסוק בפעילות גופנית באופן סדיר.
אולם הפעם החלטנו לתאר את העיסוק הסדיר בפעילות גופנית מכיוון מעט שונה, מצד המדריך !
מדריכי חדר כושר, מדריכי אירובי, מדריכות תנועה לגיל הרך, מדריכי אמנויות לחימה וכו' לכולם יש מכנה משותף:

הם אוהבים ספורט !

ולא רק שהם אוהבים ספורט, הם גם פועלים באופן אקטיבי ובלתי מתפשר להנחיל את אהבתם ולצרף אנשים נוספים למעגל הבריאות.

מי הם אלו המגיעים ללמוד בקורסי המדריכים?

מסתבר כי אין חתך אחיד ומייצג, ספורטאי עבר וספורטאי הווה, אקדמאים, חיילים משוחררים (הלימודים מוכרים ע"ח הפיקדון), אנשי קבע שפרשו החפצים לפתח תחביב או לרכוש אפשרות לתעסוקה נוספת, אנשים באמצע החיים המחליטים לעשות שינוי קריירה (אמהות, אבות, סבתות, סבים), נערים ונערות בגיל 16 ומעלה, כאמור מגוון אנושי עשיר ומרתק.

אחד מהדברים היפים בכיתות הלימוד בקורסי המדריכים הוא חוסר ההומוגניות בין הלומדים, נערים בני 16 הלומדים באותה כיתה עם סמנכ"לים בכירים, אנשי מחשבים, חיילים משוחררים, עולים חדשים ואמא בהריון, המגוון האנושי הופך את הקורסים לפוריים ביותר מבחינה לימודית ולנעימים מבחינה חברתית.

מעבר ליתרון פתיחת האפשרות  לתעסוקה אותו מעניקים קורסים אלו, קיים היתרון המקצועי, ויש את אלו הבאים תוך מטרה להעשיר את ידיעותיהם לצרכים אישיים: קהל גדול של מתאמנים בחדר הכושר המעוניין לשפר את ידיעותיו, אמהות החפצות לקבל כלים טובים יותר להפעיל את ילדיהם מבחינה גופנית, ובחורות שעצם החוויה של קורס מדריכות אירובי ועיצוב עם האנרגיה הייחודית שבו קוסמות להן ולאו דווקא נושא התעסוקה.

קיימים שני יתרונות משמעותיים ללומדים בקורסי המדריכים השונים:
א. רמת הפעילות האישית – שכן במהלך ובעקבות הלימודים רוב הבוגרים משפרים מרחיבים את רמת והיקף פעילותם הגופנית.
ב. רכישת ידע – הידע הנרכש בקורסי המדריכים בבית הספר למאמנים של מכון וינגייט הוא הידע העדכני, המקצועי והזמין ביותר בארץ, וזאת  תודות להשתלמויות המקצועיות התכופות אותן עוברים המרצים והרכזים המקצועיים של בית הספר.

מה נותר עכשיו? להחליט לאיזה קורס להירשם !
בהצלחה !

לפרטים והרשמה