למה וינגייט ?


מאת: צוות נטוגרין

מכון וינגייט, המכון הלאומי לספורט של ישראל חרט על דיגלו לטפח את ספורטאי ההישג של ישראל למצוינות ולקדם את תרבות הפעילות הגופנית של אזרחי המדינה.
שמו של מכון וינגייט הולך לפניו ברחבי העולם ולא בכדי.

מכון וינגייט ייחודי בכך שתחת קורת גג אחת נמצאים: המרכז לרפואת ספורט, פנימיית המחוננים בספורט, המרפאה האולימפית, מתקני ספורט בענפיים תחרותיים רבים (אצטדיונים, מגרשי כדורגל, כדורסל, כדורעף, אולמות ייחודיים לתחומי ענפי הקרב, בריכה אולימפית, אולמות ייחודיים להתעמלות קרקע, חדרי כושר, בית הנבחרות (שהינו בית מלון)  וכמובן את בית הספר למאמנים ע"ש נט הולמן.
להשלמת האווירה הייחודית, הבאים בשערי מכון וינגייט נהנים מהנוף הקסום של הים, המדשאות הרחבות, שמורת פולג ושטחים מדהימים לפעילות אתגרית ו- OUT DOOR.
 


בית הספר למאמנים של מכון וינגייט נוסד בשנת  1965 כמוסד הראשון בארץ להכשרת מאמנים ומדריכים בספורט. מאז ועד היום הוא מוביל את הכשרת המדריכים והמאמנים בספורט העממי, בספורט התחרותי, במנהל הספורט וברפואה משלימה.

במהלך שנות פעילותו רכש בית הספר מוניטין מקצועי ואקדמי בארץ ובחו"ל, בכך שחרט על דגלו מצוינות, מתן תשומת לב פרטנית לכל הבא בשעריו וקיום הבטחות והתחייבויות לתלמידיו באשר הם.
בית הספר אינו "עוד מוסד" להכשרת מאמנים ומדריכים ולכן קיימת עדיפות ברורה לבוגרי בית הספר למאמנים במציאת עבודה.
אם אתם מעוניינים ללמוד במכון וינגייט או בשלוחותיו, חפשו את הלוגו וודאו כי תוכנית הקורס והשלוחה מופיעים באתר הרשמי של המכון www.wingate.org.il

כחלק מהחזון של מכון וינגייט לקדם את תרבות הפעילות הגופנית של אזרחי המדינה מפעיל המכון שלוחות ב: תל אביב  רחובות-נס ציונה  בני ברק  אשדוד  גוש שגב  ירושלים  נצרת  סכנין  רמלה

תוכניות הלימוד, המרצים, הרכזים וכמובן הרמה האקדמית בשלוחות חופפים לחלוטין את הלימודים המתקיימים במכון וינגייט בנתניה.

פנינו לאלי סדרס מנהל בית הספר למאמנים בשאלה, במה הוא רואה  את ייחודו ויתרונו של מכון וינגייט?
" ייחודו של מכון וינגייט הוא במכלול של אנשי המקצוע והמתקנים המיוחדים, שיכולים לתת מענה בכל עניין על: פעילות, בריאות וספורט תחרותי הישגי, בתחומים של: הכשרה, טיפול, ייעוץ, מחקר, אימון ותחרות."
 
לאתר הרשמי של מכון וינגייט