בית בלב מרימים את כפפת הבריאות


יעקב סלע מנכ"ל בית בלב: " הנכס הכי חשוב בחברה שלנו הוא ההון האנושי, אני רואה חשיבות  רבה בדאגה אמיתית לבריאות ואיכות החיים של העובדים שלנו, עובד שיודע כי אכפת לי באופן אישי מבריאותו וכי אנו כחברה מוכנים להשקיע בו ובמשפחתו יהיה עובד בריא יותר ומאושר יותר ".
וכל זאת עומד מאחורי המוטו של רשת בית בלב כלפי הדיירים שלה כ- 20 שנה :
 "כשנותנים אהבה מקבלים הרבה יותר בחזרה".

המומחים של נטוגרין נרתמו ליוזמה ובנו תוכנית בריאות ייחודית שתופעל באמצעות נאמני בריאות ואנשי מקצוע בכל בתי הרשת הפזורים ב- 12 מיקומים בכל רחבי ישראל.

"האתגר אינו קל" אומר ד"ר גיא מור מנכ"ל חברת נטוגרין, " להגיע ל – 900 עובדים המהווים חתך הטרוגני באוכלוסייה  (רופאים, עובדי סיעוד, פיזיותרפיסטים, אחיות, עובדי תחזוקה ומזכירות) העובדים משמרות ב- 12 מיקומים שונים ולאפשר להם לבצע שינוי אמיתי באורח חייהם, מהווה אתגר אמיתי עבורנו, אולם יחד עם מחלקת משאבי אנוש בבית בלב וגיבוי מלא של המנכ"ל הצלחנו לתכנן תוכנית מנצחת התפורה בדיוק למידות הרשת – כמו כפפה ליד".

אחד מהקשיים שניצבים בהפעלת תוכנית מסוג זה מציין משה ברלב מנהל מחלקת משאבי אנוש הוא להפעיל את התוכנית תוך פגיעה מינימאלית בשגרת העבודה בבתים ובדיירים, עובדה זו מכתיבה את היקף הפעילות והציפיות ממנה. מירב פרנט ומזי בילו מנהלות הפרויקט מטעם בית בלב מוסיפות כי האתגר הגדול הוא הנעת העובדים לפעולה וחשיבה רבה נעשתה באפיון התכונות הנדרשות מנאמני הבריאות האמונים על הפעלת התוכנית באופן שוטף.

התוכנית מתבססת על קונספט "שינוי קטן הבדל גדול" של חברת נטוגרין ובהתאמת שינויים בריאותיים לכל עובד.
התוכנית כוללת גם תהליכי  מעקב, בקרה ומדידה לאורך כל השנה.

כל אחד מאנשי הצוות של נטוגרין השותפים לתוכנית:
ד"ר אייל בן בסט – ראש תחום רפואה מונעת
ורד יפה-חאיק – ראש תחום תזונה נבונה ודיאטה
רן מגן – ראש תחום כושר גופני ובריאות
אחראי על תהליך ההדרכה, הפנמה והכלת השינויים המתבקשים בתחומו כולל בקרה ומדידה.

לעובדי בית בלב מצפה שנה בריאה !