בחזרה לחיים


 טוב הכותרת אולי קצת דרמאטית אבל באמת הרגשתי כאילו אני עומדת למות.
אייך זה התחיל?
קודמתי בעבודה והייתי חייבת להוכיח לכולם שאני ראויה לתפקיד החדש, השקעתי אנרגיות עצומות בעבודה, היו ימים שלמים שלא אכלתי כי הייתי במשרד.
ואם כבר אכלתי משהו  אז זה היה או באוטו בנסיעה או שחטפתי משהו על הדרך, בנוסף התחילו בעיות בבית בעקבות העדרותי הרבה.
הלחץ בו הייתי  עלה כשהעסק של בעלי סבל מקשיים ורמת ההכנסה שלנו ירדה משמעותית.
לאט אבל בעקביות ירדתי במשקל והתחלתי לסבול מבעיות עיכול חמורות. הלחץ בעבודה עלה והרגשתי שהכל סוגר עליי, הרגשתי שאני דועכת, הייתי בטוחה שיש לי מחלה חשוכת מרפא..


הלכתי לרופא ואובחנתי כסובלת מתסמונת המעי הרגיז, המליצו לי ללכת ליעוץ של דיאטנית.
הדיאטנית (של נטוגרין) הנחתה אותי להשתמש ביומן התזונה של נטוגרין כך שאדע לבצע מעקב איזה מזונות גורמים לי לחוסר נוחות ואיזה לא, שאלמד לאכול בשעות קבועות ולהקפיד על מגוון המזונות וגם כדי שאעלה קצת במשקל, וגם המליצה לי לעסוק בפעילות גופנית.
התחלתי להשתמש ביומן התזונה של נטוגרין באדיקות, ולקחתי מהאתר תוכניות אימון אירוביות להליכה, בנוסף, התחלתי להשתתף בשיעורי יוגה כדי להירגע ולהוריד את רמת הלחץ בו הייתי שרויה.
לאט אבל בעקביות מצבי השתפר, למדתי איזה מזונות טובים לי ואיזה לא, הגעתי למסקנה שמזון הוא כמו תרופה, עכשיו אני בודקת את תויות המזון לפני שאני קונה משהו ודאגתי להעביר גם את בני משפחתי למזון בריא יותר.
 
רמת האנרגיה שלי עלתה ואני בחזרה "על הסוס" הבנתי שהאיזון בחיים חשוב יותר מקריירה ושתזונה נכונה ומאוזנת, פעילות גופנית ודאגה גם לנפש הם הבסיס האמיתי לאיכות חיים, אני מאמינה שלאתר נטוגרין, לכלים המצויינים ולמידע העשיר בו, יש חלק משמעותי בהצלחתי לחזור לחיים אנרגטיים ובריאים.

 

ג' מרמת גן